Mediji

naslov strani URL
24ur.com 24ur.com
Artservis www.artservis.org
BBC v slovenščini www.bbc.co.uk/slovene/
Delo www.delo.si
Digitalna kamera www.digitalna-kamera.si
Dnevnik www.dnevnik.si
Dolenjski list www.dolenjskilist.si
Družina www.druzina.si
Elektronski časopis TaTrenutek tatrenutek.si
Escape www.escape.infomediji.si
Finance www.finance.si
Gorenjska televizija GTV www.gtv.si
Joker www.joker.si
Kapital www.revijakapital.com
Kmečki glas www.kmeckiglas.com
KTV Ormož www.ktv-ormoz.si
Manager manager.finance.si
Mandrač www.mandrac.si
Mariborčan www.mariborcan.com
Mariborski radio Študent – MARŠ www.radiomars.si
Mladina www.mladina.si
Mobinet www.mobinet.si
Monitor www.monitor.si
Morel www.morel.si
Naš čas & Radio Velenje www.nascas.com
Novi tednik in Radio Celje www.nt-rc.si
Obramba www.obramba.com
ORF slovenski spored http://www.liveonlineradio.net/slovenia/orf-slovenski-spored.htm
Planet TV www.planet.si
Pod črto podcrto.si
Podjetje za informiranje Murska Sobota (Vestnik) www.pomurje.si
POP TV www.pop-tv.si
Primorske novice www.primorske.si
Primorski dnevnik www.primorski.it
Prvi program Radio Slovenija radioprvi.rtvslo.si
Radio Aktual www.radioaktual.si
Radio Antena www.radioantena.si
Radio Center www.radiocenter.si
Radio City www.radiocity.si
Radio Kranj www.radio-kranj.si
Radio Murski val www.murskival.si
Radio Ognjišče radio.ognjisce.si
Radio Ptuj www.radio-ptuj.si
Radio Salomon www.radiosalomon.si
Radio Štajerski val www.stajerskival.si
Radio Študent www.radiostudent.si
Radio Veseljak www.radioveseljak.si
Radiotelevizija Slovenija www.rtvslo.si
Računalniške novice www.racunalniske-novice.com
SiolNET www.siol.net
STA – Slovenska tiskovna agencija www.sta.si
strokovna zdravstvenovzgojna revija Vita www.revija-vita.com
Štajerski tednik www.tednik.si
Tednik Panorama tednikpanorama.si/
Tehnozvezdje tehnozvezdje.si
Televizija Medvode www.tv-m.si
Torek ob petih torekobpetih.si
TV Paprika www.paprika.tv
Val 202 val202.rtvslo.si
Večer www.vecer.com

Tujina

ABC abcnews.go.com
ABC.es www.abc.es
BBC www.bbc.co.uk
CBS www.cbsnews.com
CNN www.cnn.com
Corriere della Sera www.corriere.it
Dagbladet www.dagbladet.no
Daily Telegraph www.telegraph.co.uk
De Telegraaf www.telegraaf.nl
Der Spiegel www.spiegel.de
Der Standard derstandard.at
Die Presse www.diepresse.at
Časopisi v EU (Dnevnik) www.dnevnik.si/eun/news.htm
El Pais www.elpais.es
Federal news agency FENA BiH www.fena.ba
Financial Times www.ft.com
Format, News… www.news.at
Frankfurter Allgemeine Zeitung www.faz.de
Guardian www.guardian.co.uk
Independent www.independent.co.uk
Jornal de Notícias www.jn.pt
Kleine Zeitung www.kleine.at
Kurier www2.kurier.at
La Stampa www.lastampa.it
La Vanguardia www.vanguardia.es
Le Monde www.lemonde.fr
Liberation www.liberation.fr
Neue Zürcher Zeitung www.nzz.ch
New York Observer www.observer.com
New York Times www.nytimes.com
News & Observer www.news-observer.com
ORF orf.at
Profil www.profil.at
San Francisco Chronicle sfgate.com
San Francisco Examiner www.examiner.com
Süddeutsche Zeitung www.sueddeutsche.de
The Irish News www.irishnews.com
The Irish Times www.ireland.com
The Times www.the-times.co.uk
Time www.time.com
Trend www.etrend.at
USA TODAY www.usatoday.com
Washington Post www.washingtonpost.com
West End Word www.wordnews.com
Švicarsko novinarstvo www.journalists.ch

 

Predlagajte novo povezavo